Yükleniyor Etkinlikler
26
Mart

Bebek ve Astroloji Semineri

26 Mart 2019 / 14:00 - 16:30
  • Bu etkinlik geçti.

Doğduğumuz anda gökyüzünün fotoğrafını çektiğimizi ve bu fotoğrafı astrolojik göstergelerle yorumladığımızı düşünelim. Doğum haritalarımızı çıkarmak için ihtiyacımız olan bilgiler, doğum tarihi, doğum yeri ve doğum saati bilgilerimizdir. Bu haritalar bize nasıl bir doğaya sahip olduğumuzu, güvende ve konforlu hissetmek için neye ihtiyaç duyduğumuzu, dış dünyada aile bireylerinden, iş ortağına, evlilikten, paraya kadar herhangi bir konuyla nasıl bağlar kurduğumuzu anlatır.
.
Yeni doğmuş bir bebeğin veya küçük yaşlarda bir çocuğun haritasına bakarak da ebeveyni ile nasıl bir iletişimi olduğunu, nasıl bir zihin yapısına sahip olduğunu, kendisini güvende ve konforlu hissetmek için neye ihtiyaç duyduğunu saptayabiliriz. Dahası, hangi alanlarda yetenekli olduğunu, potansiyellerini, yaratıcı alanlarını, para ile olan ilişkisini, eğitim yaşamını, sosyal çevresini, sağlığını inceleyebiliriz.
.
Her insan kendi doğasıyla dünyaya gelir, seminerde bizlerin de amacı astrolojiden yararlanarak öncelikle bebeklerimizin doğasını fark etmek ve daha derin bir anlayış geliştirmek olacak. Haritalardaki ipuçlarından faydalanarak göstergelerin günlük hayatlarımızda nasıl daha verimli şekilde değerlendirilebileceğini yorumlayacağız.
.
Sevgili @kardiyaman ın hazırladığı bu seminere katılmak ve bilgi almak için.
kardeleny@gmail.com dan ulaşabilirsiniz.

Detaylar

Tarih: 26 Mart 2019
Saat: 14:00 - 16:30
Etkinlik Kategori:

Mekan

Venue Name: Ebe Arzu Çulha – Eğitim Merkezi
Address: Bağdat Cad. Ufuk Ap. 105/1 D:16 Feneryolu
Istanbul, Kadıköy 34724

+ Google Haritalar
Telefon: 532 645 0652

Organizatörler

Organizer Name: Ebe Arzu Çulha
Organizer Name: Kardelen Yaman